Blog

TONDACH

Strecha Tondach v detaile ktorý vás presvedčí

Rozhodujete sa o vhodnej strešnej krytine pre vašu stavbu domu či rekonštrukciu? Presvedčte sa, že strešný systém TONDACH® je naozaj rozumným riešením spájajúcim kvalitu, funkčnosť a atraktívny vzhľad. Vďaka jednotlivým prvkom Vaša nová strecha vytvorí jeden súvislý celok, ktorý navýši jej odolnosť a životnosť.

Súčasťou systému je zabezpečenie podstrešia účinnou strešnou fóliou, samotná krytina, špeciálne dielce či viaceré doplnky. Viac informácií o nich je ukrytých na nasledujúcom obrázku pod číslami 1 až 10.  

Akú životnosť má strešná krytina TONDACH?

Vedúcu pozíciu medzi výrobcami krytín má práve TONDACH®, a to vďaka svojej osvedčenej životnosti vyše 100 rokov. Pálená krytina TONDACH®  je nielen odolná, ale je aj ekonomická, pretože rozhodujúce pri hodnotení strešného materiálu je jeho trvácnosť a nie náklady vzniknuté v čase kúpy!!!

Tu rozhoduje skutočná „ekonomickosť“ materiálu, keď investor nemusí vynakladať ďalšie finančné prostriedky na rôzne iné opravy. To platí najmä pre strechu domu, ktorej výstavba a zastrešenie sú len zlomkom stavebných nákladov.

Dôležité je to, že TONDACH®  je z dlhodobého hľadiska lacnejší, lebo  výmena strechy bude potrebná najskôr o 100 rokov, preto TONDACH®  poskytuje záruku  33 rokov na každý produkt.  Viac info nájdete vľavo pod 33 –ročná záruka!

Blog / TONDACH


Zoznam článkov